Konkurs Świąteczny plus małe sprostowanie

środa, 5 grudnia 2012Drodzy Państwo,

w związku z zamieszaniem powstałym wokół Konkursu Świątecznego chcieliśmy rozwiać wszelkie wątpliwości i niedomówienia. Otóż Konkurs został zorganizowany w ramach zabawy (ma cieszyć, a nie dzielić) i żadne niecne plany sklepu e-naturalne.pl pod tym się nie kryją. Zapewniamy, że naszym celem absolutnie nie jest odpłatne wykorzystanie zwycięskiej pracy konkursowej w ramach szeroko pojętej promocji. Zwycięski rysunek opublikujemy opatrzony imieniem i nazwiskiem autora oraz tylko w dwóch miejscach:

  • w dziale „Pracownia” sklepu e-naturalne.pl: http://www.e-naturalne.pl/info/index/pageId/185.

W ten sposób, i poprzez nagrodę konkursową, chcemy uhonorować naszego zwycięzcę, biorąc pod uwagę przede wszystkim fakt, że podszedł do Konkursu jak do przyjemnej zabawy (bo taki był nasz cel i tak traktujemy ten Konkurs), a nie komercyjnej transakcji, ponieważ awatar naszego skrzata posiadamy, ale chcieliśmy go wymienić na którąś z Waszych prac, tak by ten kojarzył się z Wami – to jest nasz ukłon w Waszą stronę i podziękowanie za to, że jesteście z nami, bo to dzięki Wam istniejemy i to Wy nas kreujecie! Niemniej, jeśli kogoś uraziliśmy – całym sercem przepraszamy!

Pozdrawiamy i w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu: marketing@e-naturalne.pl.

Zespół e-naturalne.pl


A dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, o co chodzi - treść Konkursu, zapraszamy do zabawy i za wszystkich trzymamy kciuki! :)Szczegółowy Regulamin Konkursu znajdziecie tutaj.

0 komentarze:

Prześlij komentarz